Görüş Bildir

Levent Uysal: “Gün birlik günü”

Anasayfa » genel »
2017-07-12 12:34:18 Tarihinde eklendi

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYETİ BAŞKANI LEVENT UYSAL, 15 TEMMUZ’UN BİRİNCİ YIL DÖNÜMÜNE İTHAFEN “GÜN BİRLİK GÜNÜ” ADI ALTINDA BİLDİRİM YAYINLADI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Levent Uysal: “Gün birlik günü”
Nişantaşı Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Levent Uysal, 15 Temmuz’un birinci yıl dönümüne ithafen “Gün birlik günü” adı altında bildirim yayınladı.
Yapmış olduğu bildirimde birlik ve beraberliğe dikkat çeken Levent Uysal 15 Temmuz için, “15 Temmuz 2016 günü FETÖ/PDY terör örgütü tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişimi aziz milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin canları pahasına verdiği mücadele ile geri püskürtülmüştür. Milletimiz tek bayrak, tek millet, tek vatan, tek devlet anlayışı ile özgürlüğüne sahip çıktığını tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir” dedi. Uysal sözlerine şu şekilde devam etti:
“Ülkemizdeki eğitim sektörünün temsilcilerinden biri olarak, gençlerimizin yani yarınlarımızın bu hain darbe girişimi gecesi sonrası, demokrasimize ve ülkemizin geleceğine ne pahasına olursa olsun sahip çıkacağından ve benzer tehditlere karşı da her daim teyakkuz halinde olacağından hiçbir şüphem yoktur. Tekrardan 15 Temmuz şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize sabır, gazilerimize de sağlık vermesini diliyorum. Gün birlik günü, milletimize teşekkürler.”
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri