Görüş Bildir

Huzuru, derin mavide arayanların tercihi Ayvalık

Anasayfa » genel »
2017-07-28 09:24:15 Tarihinde eklendi

İRİLİ UFAKLI 24 ADASI İLE KIRMIZI MERCANLARA SAHİP ÖNEMLİ NOKTALARI BULUNAN, 60 DALIŞ NOKTASI İLE SU ALTI MERAKLILARININ İLGİSİNİ ÇEKEN BALIKESİR’İN TURİZM MERKEZİ AYVALIK İLÇESİ HUZURU DERİN MAVİLİKLERDE ARAYANLARI DAVET EDİYOR.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Huzuru, derin mavide arayanların tercihi Ayvalık
İrili ufaklı 24 adası ile kırmızı mercanlara sahip önemli noktaları bulunan, 60 dalış noktası ile su altı meraklılarının ilgisini çeken Balıkesir’in turizm merkezi Ayvalık ilçesi huzuru derin maviliklerde arayanları davet ediyor.
Yılın 12 ayı dalış yapma imkanı veren Balıkesir’in Ayvalık ilçesi her seviyeden dalgıçlar için 60 dalış noktası ile sektörde büyük ilgi görüyor. Berrak suları, zengin su altı yaşamı ve muhteşem mavilikleri ile huzuru arayanların vazgeçilmez mekanları arasında yer alıyor.
Pro Divers Ayvalık Dalış Eğitmeni Kubilay Kılıç “24 adası ile 60 dalış noktasına ev sahipliği yapan, mercanları ile dünyaca ünlü Ayvalık, derin mavisi ile de huzuru arayanların büyük ilgisini çekiyor. Şehrin yoğun temposundan yorulan birçok kişi huzuru Ayvalık’ta derin maviliklerde buluyor. Huzuru yaşamak için sizleri de Ayvalık’a bekliyoruz” dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri