Görüş Bildir

Fatsa OSB’de istimlak süreci

Anasayfa » yerel »
2017-06-28 19:04:10 Tarihinde eklendi

FATSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİN BÜYÜME ALANI İLE ALAKALI İSTİMLAK AŞAMASI DEVAM EDERKEN KONU İLE İLGİLİ FATSA BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ANLAYAN, ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİMİ, FATSA BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ANLAYAN, FATSA TİCARET VE SANAYİ ODASI B

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Fatsa OSB’de istimlak süreci
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) istimlak çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Fatsa OSB’nin istimlak süreciyle ilgili Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi ve teknik personellerin katılımı ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.
Toplantı sonrası bir açıklama yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yeni Organize Sanayi Bölgesi’nin büyüme alanı ile alakalı istimlak aşaması çalışmalarının devam ettiğini söyledi. İstimlak hazırlıklarının son aşamaya geldiğini belirten Başkan Anlayan, “İnşallah en kısa sürede içerisinde de vatandaşlarımızla birebir görüşme yaparak istimlak çalışmalarını başlatacağız süreç hızlı bir şekilde devam ediyor. Zaten önceden kararları alınmıştı. İstimlak süreciyle alakalı biz de Fatsa Belediyesi olarak yetki almıştık. Şimdi Fatsa Belediyesi olarak süreci takip ediyoruz. İnşallah bu hazırlıklar bittiğinde de istimlak yaparak yeni Organize Sanayi alanını hayata geçireceğiz” dedi.
Başkan Anlayan, Temmuz ayı içerisinde vatandaşlarla görüşme yapacaklarını sözlerine ekledi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler