Görüş Bildir

Becen Mahallesi’nde 3 Cadde ve 15 Sokağın yolları 24 bin ton asfaltla yenilenecek

Anasayfa » yerel »
2017-06-15 10:54:39 Tarihinde eklendi

MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI MEMDUH BÜYÜKKILIÇ, ALT YAPI KURUMLARININ ÇALIŞMALARINI TAMAMLADIĞI BECEN MAHALLESİ’NDE MELİKGAZİ BELEDİYESİ OLARAK ASFALTLAMA ÇALIŞMASININ YERİNE GETİRİLDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Becen Mahallesi’nde 3 Cadde ve 15 Sokağın yolları 24 bin ton asfaltla yenilenecek
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Alt yapı kurumlarının çalışmalarını tamamladığı Becen Mahallesi’nde Melikgazi Belediyesi olarak asfaltlama çalışmasının yerine getirildiğini söyledi.
Melikgazi ilçesinin en önemli bağ ve sayfiye alanlarından birisini oluşturan Becen Mahallesi’nde Kaski ve Doğalgaz şirketinin yaptığı çalışmaların tamamlanması ile birlikte Melikgazi Belediyesi olarak asfaltlama çalışmalarına başladıklarını belirten Başkan Büyükkılıç, “Becen, Hacılar ve Ortanca Caddeleri ile bunlara bağlantılı 15 sokak’ta çalışma yapıyoruz. Asfaltlama çalışmasının bir an önce tamamlanması için kendi ekiplerimizin yanı sıra müteahhit firmalardan da hizmet satın alıyoruz.24 bin ton asfalt kullanarak Becen Mahallesinin tüm yollarının asfaltı yenilenecek.” dedi.
Başkan Büyükkılıç, Ramazan ayında hem hava hem de asfaltın sıcağına rağmen özverili ve fedakarca görev yapan asfalt ekibine teşekkür ederek, yapılan çalışmanın Becen sakinlerine hayırlı olması temennisinde bulundu.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri