Görüş Bildir

Başkan Kutlu: “Adıyaman tütününden teröre tek kuruş gitmez”

Anasayfa » yerel »
2017-06-28 18:47:41 Tarihinde eklendi

MANŞETİNDEN ‘TERÖRÜN YENİ FİNANS KAYNAĞI’ OLARAK DUYURDUĞU KIYILMIŞ TÜTÜN İLE İLGİLİ YAYINLADIĞI HABER İLE İLGİLİ TEPKİ ÇEKEN STAR GAZETESİNE BİR TEPKİ DE ADIYAMAN BELEDİYE BAŞKANI FEHMİ HÜSREV KUTLU’DAN GELDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Başkan Kutlu: “Adıyaman tütününden teröre tek kuruş gitmez”
Manşetinden ‘Terörün yeni finans kaynağı’ olarak duyurduğu kıyılmış tütün ile ilgili yayınladığı haber ile ilgili tepki çeken Star Gazetesine bir tepki de Adıyaman Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu’dan geldi.
Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, “Star Gazetesi teröre destek sağlayan yabancı sigara kartellerine rant mı sağlamak istiyor? Adıyaman tütününden teröre tek kuruş gitmez” diyerek Adıyaman çiftçisinin emeğine saygı istedi.
Başkan Kutlu açıklamasında, devletine bağlılığını tarihin her döneminde açıkça gösteren, teröre hiçbir zaman prim vermeyen Adıyamanlıların en önemli gelir kaynağından bir tanesi olan tütünün terörün yeni finans kaynağı olduğunu ve tütün yetiştiricilerinin de terör destekçisi olduğunu söylenmesine tepki gösterdi.
Başkan Kutlu daha önce tütün ile ilgili kamuoyunda oluşturulmaya çalışılan yanlış algının önüne geçilebilmesi için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya bilgi vermişti.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler