Görüş Bildir

ASKİM bayramda da durmadı

Anasayfa » yerel »
2017-06-28 18:26:20 Tarihinde eklendi

ADIYAMAN BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE (ASKİM) BAĞLI EKİPLER, RAMAZAN BAYRAMI SÜRESİNCE ŞEHRİN BİRÇOK NOKTASINDA ÇALIŞMALARINA DEVAM ETTİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
ASKİM bayramda da durmadı
Adıyaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğüne (ASKİM) bağlı ekipler, Ramazan Bayramı süresince şehrin birçok noktasında çalışmalarına devam etti.
Şehrin altyapısı ile ilgili önemli çalışmalara imza atan ASKİM, Ramazan Bayramı süresince de çalışmalarına ara vermeden devam etti. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren yetkililer, bayram süresince il merkezinde meydana gelen arızaların hızlı bir şekilde onarıldığını dile getirdi.
Yetkililer, “Yıl boyunca şehrin dört bir noktasında altyapı çalışması yapan ekiplerimiz, yaz mevsiminin gelmesiyle birbirinden önemli projeleri hayata geçirmeye başladı. Ramazan ayı boyunca devam eden çalışmalar Ramazan Bayramında da devam etti. Bayram süresince şehrin muhtelif yerlerinde meydana gelen arızalara hızlı bir şekilde müdahale edip onaran ekiplerimiz, vatandaşımız mağduriyetinin minimuma indirdi” şeklinde konuştu.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler