Görüş Bildir

Kadınlarda saç problemine dikkat

Anasayfa » saglik »
2017-06-07 11:53:58 Tarihinde eklendi

SAÇ EKİMİ KOORDİNATÖRÜ ZEYNEP GÜNEL, BAYANLARDA SAÇ EKİMİNİN GÜNÜMÜZDE ÇOK YAYGINLAŞTIĞINI BELİRTEREK, HER 10 SAÇ EKİMİN DE 2 SAÇ EKİMİ İŞLEMİNİN BAYANLARA YAPILMAYA BAŞLANDIĞINI SÖYLEDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Kadınlarda saç problemine dikkat
Saç Ekimi Koordinatörü Zeynep Günel, bayanlarda saç ekiminin günümüzde çok yaygınlaştığını belirterek, her 10 saç ekimin de 2 saç ekimi işleminin bayanlara yapılmaya başlandığını söyledi.
Real Hair Saç Ekimi Merkezinden Saç Ekimi Koordinatörü Zeynep Günel, genel olarak bayanlarda erkeklere oranla çok daha fazla saç dökülme tipinin mevcut olduğunu tüm saç dökülmeleri için saç ekimi yapılabileceği gibi bazı durumlarda saç ekimine gerek olmayan ve zamanla güçlenen saç dökülme tiplerinin de mevcut olduğunu anlatarak, “Genel olarak düzenli Prp aşılamaları bayan saç dökülmelerinin önüne geçmektedir. En basit olarak çoğu hamile bayanların ortak sorunu saç dökülmesi olmakta ve süt emzirme dönemi boyunca devam etmekte olup süt verme dönemi bitişi ile saçlar eski gücüne kavuşmaktadır. Yine de arka arkaya hamilelik yaşayan bayanlarda ise bu tarz saç dökülmesi kalıcı hal alır ve toparlamayabilir. Bu gibi durumlarda bayanların çocuklarını düşünecekleri için her türlü ilaç yada vitaminden çekineceklerdir ve doğru olanda budur.
Peki vitamin bile alamayacaksa hamilelik yada emzirme döneminde ki bayanlar saç dökülme sorununun önüne nasıl geçecektirler? Çözüm hem basit hemde çok ekonomik olan prp aşılama yöntemiyledir.
Bayanlar da saç ekimi işlemi genel olarak saçların tümünü kazıtmadan yaptırmak istemektedirler. Real Hair Center olarak bayanların saçlara düşkünlüğünü bildiğimiz için hangi tür dökülme olursa olsun saç traşı yapılmadan daha ince kanallar açılarak özenle yapılmaktadır. Ve tüm saç ekimleri prp aşılaması destekli saç ekimi olduğu için iyileşme sonuçları çok hızlıdır. Bayanların korkularından bir tanesi de ağrıdır. Saç ekimine başlamadan önce doktor kontrolünde sakinleştiriciler verilerek yüzde 100 konforlu bir şekilde saç ekimi operasyonu geçirmenizi sağlamaktayız. Üstelik tüm saç ekimi işlemleri hastane ortamında yapılmalı tam teşekküllü bir hastanede dışında saç ekimi operasyonları yapılmamalıdır. Çünkü hayatınız saçlarınızdan daha önemlidir” şeklinde konuştu.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri