Görüş Bildir

Belçika İşitme Engelliler Milli Takımı’na seçilen Türk genci gururlandırdı

Anasayfa » spor »
2017-05-31 18:56:50 Tarihinde eklendi

RFC WETTEREN TAKIMINDA TOP KOŞTURAN İŞİTME ENGELLİ 16 YAŞINDAKİ FAHRETTİN MELİH ERCAN, BELÇİKA İŞİTME ENGELLİLER U21 FUTBOL MİLLİ TAKIMI’NA ÇAĞRILDI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Belçika İşitme Engelliler Milli Takımı’na seçilen Türk genci gururlandırdı
RFC Wetteren takımında top koşturan işitme engelli 16 yaşındaki Fahrettin Melih Ercan, Belçika İşitme Engelliler U21 Futbol Milli Takımı’na çağrıldı.
Geçtiğimiz sene Belçika U16 Milli Takımı’nın seçmelerini başarıyla tamamlayan 2001 doğumlu genç futbolcu, işitme cihazı kullandığı için çağrılmamıştı. Ancak daha sonra Belçika İşitme Engelliler U21 Futbol Milli Takımı’na davet edilen Fahrettin Melih Ercan, 13 Mayıs’ta Hollanda’ya karşı 3-2 galip geldikleri maçta iki asist yaparak, başarılı futboluyla spor otoritelerinden tam not aldı.
Aslen Edirne’nin İpsala ilçesinden olan baba Bircan Ercan, yıllardır oğlunun arkasında olduğunu ve olmaya devam edeceğini, bu durumun kendilerini gururlandırdığı gibi, Belçika’da yaşayan bütün Türkleri gururlandıracağını ifade etti. Ercan, oğlunun ileride çok iyi bir futbolcu olacağına inandığını da sözlerine ekledi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri