Görüş Bildir

Özlem Özdil’den türkü ziyafeti

Anasayfa » magazin »
2017-05-25 11:29:18 Tarihinde eklendi

TÜRK HALK MÜZİĞİ SES VE SAZ SANATÇISI ÖZLEM ÖZDİL, 44. ULUSLARARASI SİLİFKE MÜZİK VE FOLKLOR FESTİVALİNİN 4. GÜNÜNDE SİLİFKELİLERE UNUTAMAYACAKLARI BİR KONSER VERDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Özlem Özdil’den türkü ziyafeti
Türk Halk Müziği ses ve saz sanatçısı Özlem Özdil, 44. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivalinin 4. gününde Silifkelilere unutamayacakları bir konser verdi.
Kendine özel sesi ve şelpe tekniğini en iyi icra eden bağlama sanatçılarından biri olan Özlem Özdil, Göksu Parkı Festival alanında hayranlarına unutmayacakları bir dinleti sundu. Gece geç saatlere kadar sergilediği performansıyla, sevenlerine hoşça vakit yaşatan Özdil, Silifkelilere unutulmaz bir türkü gecesi yaşattı. Özdil’in türkülerine zaman zaman hayranları da eşlik ederek, hep bir ağızdan söylediler.
Müzik ve folklor etkinlikleri kapsamında Silifke’de konser vermekten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Özlem Özdil, “Özellikle bu muhteşem seyirciyle beni buluşturan değerli Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Turgut ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Silifke gerçekten yaşamaya değer, cennetten bir ilçe. Havası, kokusu, yeşilliği ve denizi ile muhteşem bir kent. Böyle bir ortamda konser vermek beni ayrıca keyiflendirdi. Emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kafes ise “Alanı dolduran binlerce vatandaşlarımıza ve siz değerli Özlem Özdil’e bu güzel konser için teşekkür ediyoruz” dedi.
Ünlü sanatçıya günün anısına Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kafes tarafından çiçek ve plaket takdim edildi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri