Görüş Bildir

Çukurova’nın Renkleri 2 Fotoğraf Yarışması’nın ödülleri verildi

Anasayfa » kultur_sanat »
2017-05-24 20:15:49 Tarihinde eklendi

ÇUKUROVA KALKINMA AJANSI'NIN (ÇKA) “ÇUKUROVA'NIN RENKLERİ 2” İSİMLİ FOTOĞRAF YARIŞMASININ BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ, UĞUR KURTUBA'YA VERİLDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Çukurova’nın Renkleri 2 Fotoğraf Yarışması’nın ödülleri verildi
Çukurova Kalkınma Ajansı’nın (ÇKA) “Çukurova’nın Renkleri 2” isimli fotoğraf yarışmasının birincilik ödülü, Uğur Kurtuba’ya verildi.
ÇKA’nın Çukurova bölgesindeki fotoğraf dernekleriyle işbirliğiyle düzenlediği “Çukurova’nın Renkleri 2 Fotoğraf Yarışması” sona erdi. Yarışmanın ödül töreni ajansın konferans salonunda yapıldı. Tören, Çukurova turizm tanıtım filminin gösterimiyle başladı.
ÇKA Genel Sekreteri Lütfi Altunsu, Çukurova’nın coğrafi, kültürel değerlerinin yanı sıra tarihi ve turistik zenginlikleri ile bölgenin lezzetlerini tanıtmak amacıyla çalıştıklarını dile getirdi. İnsanların dikkatini Çukurova’ya çekmek için yaptıkları çalışmaları anlatan Altunsu, "Çukurova’nın bu güzelliklerinin turizmde değerlendirebilmek için bölgenin tanıtımından sorumlu önemli bir kurum olarak çeşitli faaliyetlerle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yurt dışı ve yurt içinde fuarlar düzenleyerek çeşitli dillerde hazırlanan tanıtım rehberleriyle, seyahat yazarlarını bölgemizde ağırlayarak bu konuda adımlar attık. İlk yarışmada başarılı olan fotoğraflar bölge tanıtımında ve fuarlarda hala kullanılmaktadır" ifadelerini kullandı.
Konuşmanın ardından Çukurova’nın Renkleri Fotoğraf Yarışması’nın birincilik ödülü Aytaç Kurtuba’ya, ikincilik ödülü Özgür Kalay’a, üçüncülük ödülü ise Eray Akdal’a verildi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri