Görüş Bildir

Vodafone Ramazan için ’Dijital Bereket Paketi’ni tanıttı

Anasayfa » ekonomi »
2017-05-29 12:38:59 Tarihinde eklendi

VODAFONE TÜRKİYE İCRA KURULU BAŞKAN YARDIMCISI ENGİN AKSOY, RAMAZAN’A ÖZEL OLARAK MÜŞTERİ İHTİYACINI TAM ANLAMIYLA KARŞILAMAK AMACIYLA SUNULAN DİJİTAL BEREKET PAKETİ’Nİ TANITTI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Vodafone Ramazan için ’Dijital Bereket Paketi’ni tanıttı
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Ramazan’a özel olarak müşteri ihtiyacını tam anlamıyla karşılama amacıyla sunulan Dijital Bereket Paketi’ni tanıttı.
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Ramazan’a özel hazırlanan Dijital Bereket Paketi’ni düzenlenen basın toplantısıyla tanıttı. Aksoy toplantının soru-cevap bölümünde ise bir gazeteciden gelen ‘Vodafone Arena’da ‘arena’ kelimesi değişecek mi?’ sorusuna “Beşiktaş, kulübünde şuan şampiyonluk mesaisi var. Bu geçitken sonra haftaya oturup kulüp yetkilileriyle konuşacağız. Bu konuda bir değişiklik olacak” dedi.
Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone’nun, abonelerine avantajlı teklifler sunduğu geleneksel Ramazan kampanyalarına bu yıl da devam ettiğini dile getiren Aksoy, “’Türkiye’nin ilk Dijital Bereket Paketi’ konseptiyle hayata geçirilen kampanya kapsamında Vodafone’a gelen abonelere seçtikleri tarifelere ek olarak ücretsiz alabilecekleri, iletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan, 3 ay geçerli kapsamlı bir paket sunuluyor. Vodafone’un ceplere ve evlere bereket getirecek yeni “Dijital Bereket Paketi” ile abonelere tüm A101 mağazalarında geçerli 50 TL’ye varan hediye çekinin yanı sıra 6 GB’a varan hediye internet ve her yöne 3000 dakikaya varan konuşma hakkı da veriliyor. Ayrıca, her gün SMS ile günün menüsü, yemek tarifleri ve iftar-imsak saatlerinden oluşan zengin içerikli ücretsiz Ramazan Servisi sunuluyor. Vodafone, yeni Ramazan kampanyasıyla ailelerin bütçelerine 70 milyon TL’lik katkı sağlamayı hedefliyor” diye konuştu.
“Türkiye’nin ilk Dijital Bereket Paketi’ni geliştirdik”
Abonelerin hayatını kolaylaştıran ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklandıklarını belirten Aksoy, şunları söyledi, “Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin ihtiyaçlarını sürekli dinleyerek onlara yıl boyu kazandıran teklifler sunuyoruz. Bu kapsamda, her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da abonelerimizin artan iletişim ihtiyaçlarını en uygun ve avantajlı tekliflerle karşılarken mutfak harcamalarını da azaltmak amacıyla kampanya düzenliyoruz. Ramazan demek, bereket demek. Bu bereketli ayda biz de Vodafone’a gelen abonelerimize özel geliştirdiğimiz avantajlı tekliflerle tüketicilerin hem hatlarına hem de evlerine bereket getirecek bir kampanya tasarladık. ‘Türkiye’nin ilk Dijital Bereket Paketi’ konseptiyle kurguladığımız kampanyamızla Vodafone’a gelen abonelerimize seçtikleri tarifelere ek olarak ücretsiz alabilecekleri, iletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan kapsamlı bir paket sunuyoruz. Bu kampanyayla ailelerin bütçesine 70 milyon TL’lik katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu Ramazan ayında da abonelerimize Vodafone’un kolaylıklar dünyasını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle, tüm halkımıza keyifli ve bol muhabbetli bir Ramazan ayı diliyoruz” şeklinde konuştu.
“İstedikleri tarifeyi seçebiliyorlar”
Vodafone’un Ramazan kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin, Vodafone mağazalarına gelip Faturalı Akıl Küpü, Vodafone Red, Vodafone FreeZone ya daFaturasız Konuştuğunca İnternet tarifelerinden birini seçebildiğini belirten Aksoy “Aboneler, Vodafone’a hatlarının taşınma işlemi gerçekleşir gerçekleşmez ya da yeni hatları açıldığında ’Vodafone Yanımda’ uygulamasından ‘Dijital Bereket Paketi’ne sahip olabiliyor.Vodafone’un Ramazan kampanyası kapsamında sunulan hediye çekleri, 6.700mağazasıyla Türkiye’de en fazla mağazaya sahip market zinciri A101’de kullanılabiliyor. Vodafone’lu aboneler, kendilerine iletilen hediye çeki indirim kodu numarasını kullanarak A101 marketlerinden belirtilen tutarda indirimli alışveriş yapabiliyor. Tek kullanımlık olan A101 hediye çekleri 31 Ağustos’a kadar geçerli olacak” dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler