Görüş Bildir

Gima, Ankara’da yeniden tüketicileriyle buluştu

Anasayfa » ekonomi »
2017-05-30 17:08:52 Tarihinde eklendi

SABANCI HOLDİNG VE CARREFOUR İŞTİRAKİ CARREFOURSA, TÜRKİYE'NİN İLK SÜPERMARKET ZİNCİRİ GİMA’YI, DOĞDUĞU ŞEHİR ANKARA’DA YENİDEN HİZMETE AÇTI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Gima, Ankara’da yeniden tüketicileriyle buluştu
CarrefourSA, Türkiye’nin ilk süpermarket zinciri Gima’yı, doğduğu şehir Ankara’da yeniden hizmete açtı.
CarrefourSA Genel Müdürü Z. Hakan Ergin, Süper - Gurme - Mini Satış Direktörü Ayten Erçevik ve İcra Kurulu Üyeleri’nin katılımıyla Ankara’nın Keçiören ilçesi Kuyubaşı semtinde açılan Gima, 700 metrekare alanı ile taze gıdanın adresi olmayı hedefliyor.
En başından beri ‘önce müşteri’ felsefelerinden ödün vermediklerini ve tüketici taleplerini dikkate alarak bu yatırıma karar verdiklerini vurgulayan Ergin, şöyle konuştu:
“Gima, Ankaralılar için duygusal bağa sahip bir oluşum. Ankara’dan doğmuş ve Türkiye geneline yayılmış olan böylesi büyük bir markayı yeniden tüketicilerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Uzun zamandır tüketicilerimizden bu yönde talepler alıyorduk. Tüketicisini dinleyen bir marka olarak yeniden ve yine ilk kez Ankara’da hizmete açmaya karar verdik. Kuyubaşı’nda hizmete giren mağazamızın performansını gözlemleyip, tüketicilerimizden değerlendirmeler aldıktan sonra atacağımız adımları şekillendireceğiz.”
Ayten Erçevik de konuşmasında Ankaralılara sürpriz yapmaktan mutluluk duyduklarını belirterek şöyle konuştu: “Gima’nın geçmişten gelen sıcak ve mahalle kültürünü CarrefourSA’nın deneyimiyle yaşatmaya devam ediyoruz. Mağazamızda, sebze - meyveden taze balığa, süt ürünlerinden şarküteriye, pastadan ekmeğe ve yerel ürünlere kadar tazelikten ödün vermeden, kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesiyle tüketicilerini karşılarken aynı zamanda da uygun fiyat politikasıyla tüketiciler için alışverişin hesaplısı anlamı taşıyor.”
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler