Görüş Bildir

FileWave, Migrate to Multi-Platform Management programının tanıtımını gerçekleştirdi

Anasayfa » ekonomi »
2017-05-31 16:37:50 Tarihinde eklendi

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
FileWave, bugün en yeni programı Migrate to Multi-Platform Management’ın (Çok Platformlu Yönetime Geçiş) duyurusunu yaptı. Yeni programın, istikrarlı, sağlam ve ölçeklenebilir macOS, iOS, Windows, Chrome OS veya Android yönetim çözümüne ihtiyaç duyan kurumlar için özel olarak tasarlandığı bildirildi.
Firma, her bir program üyesine özel olarak bir mühendis atanması nedeniyle aygıt yönetim yazılımının en yeni ürününü kullanan kişilerin, kişiselleştirilmiş hizmet ve destek alacağını bildirdi. Mühendislerin, kurumun FileWave geçişinin planlanmasına ve uygulanmasına destek sağlayarak problemsiz ve başarılı bir başlangıç sağlayacağı, Yazılım firmasının mühendis ekibi, yüzlerce kurumun FileWave’e geçiş yapmasını sağladığı belirtildi.
Firmanın Satış ve Stratejik İlişkiler Başkan Yardımcısı Stephen Mirante şu ifadeleri dile getirdi: "Bu yeni program çok platformlu aygıt yönetimine duyulan artan ihtiyacı doğrudan ele almakta ve endüstride son yıllarda yaşanan fiyat artışlarıyla da mücadele etmektedir."
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler