Görüş Bildir

TEİ ikinci mezunlarına sertifikalarını verdi

Anasayfa » egitim »
2017-05-25 11:02:18 Tarihinde eklendi

TEI, 4 YILDIR SÜRDÜRDÜĞÜ “MESLEK LİSESİ KOÇLARI PROGRAMI” ADLI SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNİN İKİNCİ MEZUNLARINA SERTİFİKALARINI ESKİŞEHİR MERKEZ YERLEŞKESİ’NDE DÜZENLEDİĞİ KAPANIŞ TÖRENİ İLE VERDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
TEİ ikinci mezunlarına sertifikalarını verdi
TEI, 4 yıldır sürdürdüğü “Meslek Lisesi Koçları Programı” adlı sosyal sorumluluk projesinin ikinci mezunlarına sertifikalarını Eskişehir Merkez Yerleşkesi’nde düzenlediği kapanış töreni ile verdi.
Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) tarafından koordine edilen “Meslek Lisesi Koçları Programı” kapsamında gönüllü TEI çalışanlarının koçluğu eşliğinde, 2 yıl süresince toplantılar ve sosyal etkinlikler gerçekleştirildi. Toplantılarda; Güvenle Hedefe Doğru, Zaman Yönetimi, Sürekli Öğrenme ve Gelişme, Sorumlu Vatandaşlık, Ekip Çalışması, Özgeçmiş Hazırlama ve Mülakat Teknikleri, Problem Çözme ve İş Etiği konularında eğitim verildi. Programa; TEI’den 16 koç, Eskişehir Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden ise 92 öğrenci katılım sağladı.
Törende sertifika alan öğrencilere hitap eden TEI İnsan Kaynakları Direktörü Kemal Levent Tüfekçi, program dahilindeki eğitimlerde, öğrencilerin hayatları boyunca her ortamda donanımlı birer birey olma yolunda kullanacakları bilgileri vermeyi hedeflediklerini ifade etti. Tüfekçi ayrıca, programa gönüllü olarak katılan TEI çalışanlarına teşekkür etti.
Ardından söz alan Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit de, bu program ile öğrencilere büyük katkı sağlayan TEI’ye teşekkür etti.
Konuşmaların ardından 2 yıllık programı başarıyla tamamlayan öğrencilere katılım sertifikalarının verilmesi ile tören son buldu.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri