Görüş Bildir

Soma Şoförler Odasından terör tedbiri

Anasayfa » yerel »
2017-04-21 19:14:17 Tarihinde eklendi

ÇALINTI ARAÇLARLA İLGİLİ ALINAN TEDBİRİN ODALARI İLGİLENDİRDİĞİ BELİRTİLİRKEN KONUYA İLİŞKİN AÇIKLAMA YAPAN SOMA ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANI DURSUN SOLAK, "YASAYA GÖRE ELİMİZDE BULUNAN PLAKA BASIM MÜHÜRLERİ TŞOF TARAFINDAN YENİLENEREK MÜH

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Soma Şoförler Odasından terör tedbiri
Soma Şoförler ve Otomobilciler Odası, İçişleri Bakanlığının yürüttüğü terörle mücadele çalışmaları kapsamında terör örgütlerinin kullandığı çalıntı araçlara yönelik alınan tedbirleri uygulamaya başladı.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Soma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Dursun Solak, "Yasaya göre elimizde bulunan plaka basım mühürleri TŞOF tarafından yenilenerek mühür kodları değiştirilmiştir. Yeni mühürler odalarca teslim alınmıştır. Odalar haricinde plaka bastıranlara APP diye adlandırılan plakalar da dahil yasa gereği odamız mühür basmamaktadır. Bu tip plaka bastıranlara, emniyet güçlerine verilen yetki ile yasa gereği cezai işlem yapılacaktır. Soma halkımızın duyarlı olup araçlarının plakalarını oda dışında basan firmalara bastırmamaları ve plaka üzerindeki mühüre dikkat etmeleri gerekmektedir" dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri