Görüş Bildir

Minik savcının ilk talimatı küçük yaştaki çocukların çalıştırılmaması oldu

Anasayfa » yerel »
2017-04-21 17:49:06 Tarihinde eklendi

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI NEDENİYLR BODRUM’DA BULUNAN HÜSEYİN TURGUT KARABAĞLI ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ BODRUM CUMHURİYET BAŞSAVCISI BARIŞ DUMAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. BAŞSAVCI KOLTUĞUNA OTURAN ÖĞRENCİNİN İLK TALİMATI KÜÇÜK YAŞTA ÇOC

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Minik savcının ilk talimatı küçük yaştaki çocukların çalıştırılmaması oldu
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Bodrum’da bulunan Hüseyin Turgut Karabağlı Ortaokulu öğrencileri Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Barış Duman’ı makamında ziyaret etti. Başsavcı koltuğuna oturan öğrencinin ilk talimatı küçük yaşta çocukları çalıştıranlara ceza kestirilmesi oldu.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir gurup öğrenci Bodrum Başsavcısı Barış Duman’ı makamında ziyaret etti. Savcılık cübbesini giyerek Başsavcılık Makamına oturan okul temsilcisi 7. sınıf öğrencisi Egehan Uslu; Başsavcı Duman’ın "Bodrum Başsavcısı olsan ne yapılmasını isterdin" sorusu üzerine, "Polisi ve Belediye Zabıtasını arayarak çocuk isçi çalıştırılmasının ve dilencilik yapmalarının önlenmesini, hepsinin okullu olmasının sağlanmasını isterdim" seklinde yanıt verdi.
Ziyarete gelen öğrencilerin bayramını kutlayan Başsavcı Duman, derslerinde basari dileyerek, her birine ayrı ayrı cübbe giydirip sohbet etti. Çocuklara hediyeler veren Başsavcı Duman Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutladı.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri