Görüş Bildir

Zehirlenen kediyi fabrika işçisi kurtardı

Anasayfa » genel »
2017-04-30 10:53:35 Tarihinde eklendi

GAZİANTEP'TE FABRİKADA İŞÇİ OLARAK ÇALIŞAN BİR KİŞİ, YOLDA ÖLÜM KALIM SAVAŞI VEREN KEDİYİ FARK EDEREK VETERİNERE YETİŞTİRDİ. 3 GÜN YOĞUN BAKIMDA KALAN KEDİ YENİDEN SAĞLIĞINA KAVUŞTU.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Zehirlenen kediyi fabrika işçisi kurtardı
Gaziantep’te fabrikada işçi olarak çalışan bir kişi, yolda ölüm kalım savaşı veren kediyi fark ederek veterinere yetiştirdi. 3 gün yoğun bakımda kalan kedi yeniden sağlığına kavuştu.
Bir fabrikada çalışan Ahmet Demirtekin, işten evine dönerken yolda çocukların arasında can çekişen bir sokak kedisi gördü. Kediyi kucağına alarak en yakın veterinere götürdü. Veterinerin parazitsel enfeksiyon ve zehirlenme belirtileri gösteren kedi için çok geç kalındığını ve kurtulmasının mümkün olmadığını belirtmesi üzerine ise hayvansever fabrika işçisi, masrafı kendisinin üstleneceğini, kediye bir an önce müdahale edilmesini istedi. Serum takılan kedinin gerekli tedavisine başlanıldı. 3-4 gün yoğun bakımda kalan kedi yeniden sağlığına kavuştu.
Veterinere yaklaşık 300 TL ücret ödeyen hayvansever işçi Demirtekin, yeniden sağlığına kavuşan kediyi alarak evine götürdü.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri