Görüş Bildir

Çaycılıkla başladığı şirketten müdür olarak emekliye ayrıldı

Anasayfa » genel »
2017-04-30 14:56:58 Tarihinde eklendi

ADANA’NIN KOZAN İLÇESİNDE ABDULLAH ÇÜRÜMEZ İSİMLİ VATANDAŞ 35 YIL ÖNCE ÇAYCILIK MESLEĞİ İLE BAŞLADIĞI ŞİRKETTEN MÜDÜR OLARAK EMEKLİ OLDU. KOZAN’DA ÖZEL BİR ŞİRKETE 35 YIL ÖNCE ÇAYCI OLARAK GÖREVE BAŞLAYAN ABDULLAH ÇÜRÜMEZ ZAMAN İLERLEDİKÇE KARİYERİNİ

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Çaycılıkla başladığı şirketten müdür olarak emekliye ayrıldı
Adana’nın Kozan ilçesinde Abdullah Çürümez isimli vatandaş, 35 yıl önce çaycılık mesleği ile başladığı şirketten müdür olarak emekli oldu.
Kozan’da özel bir şirkete 35 yıl önce çaycı olarak göreve başlayan Abdullah Çürümez, zaman ilerledikçe kariyerini yükseltti. Şirket yetkilileri ve mesai arkadaşlarının da güvenini kazanan Çürümez, bilgi birikimi ve kabiliyetiyle şirkette müdürlüğe yükseldi.
Çaycı olarak girdiği şirketten müdür olarak emekli olan Abdullah Çürümez’in onuruna şirket yetkilileri tarafından Arıkan (Yaverin) Konağı’nda veda yemeği düzenlendi.
Veda yemeğinde konuşan Çürümez, “35 yıl önce çaycı olarak göreve başladığım şirketimizden görevimi 35 yılın ardından müdür olarak bırakıyorum. Artık yoruldum. Çalışma arkadaşlarıma ve yönetim kuruluma çok teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Şirketimizin kurucusu rahmetli Yusuf Baysal amcamızın emeği çok büyük. Yusuf Baysal amcamızı da rahmet ve minnetle anıyorum. Hepsinden Allah razı olsun” dedi.
Şirketin yönetim kurulu başkanı Hilmi Baysal ise, “Abdullah beyle güzel anılarımız oldu. Kardeşimiz Abdullah bey de şirketimizi en az bizim kadar düşünmüştür. Biz şirket olarak kendisine hakkımızı helal ediyoruz” diye konuştu.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri