Görüş Bildir

Vali Güvençer, Erbakan Vakfı ve Tarım İşçileri Taşıyıcılar Derneğini ağırladı

Anasayfa » yerel »
2017-03-31 18:17:53 Tarihinde eklendi

ERBAKAN VAKFI MANİSA İL TEMSİLCİSİ AHMET DUMAN VE YÖNETİMİ İLE SOMA TARIM İŞÇİLERİ TAŞIYICILAR DERNEĞİ BAŞKANI İBRAHİM ERSOY VE YÖNETİMİ MANİSA VALİSİ MUSTAFA HAKAN GÜVENÇER’İ ZİYARET ETTİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Vali Güvençer, Erbakan Vakfı ve Tarım İşçileri Taşıyıcılar Derneğini ağırladı
Erbakan Vakfı Manisa İl Temsilcisi Ahmet Duman ve yönetimi ile Soma Tarım İşçileri Taşıyıcılar Derneği Başkanı İbrahim Ersoy ve yönetimi Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret etti.
Valilik makamında gerçekleştirilen ziyarette Erbakan Vakfı Manisa İl Temsilcisi Ahmet Duman, vakfın Manisa’da yeni kurulma aşamasında olduğunu belirterek, “Sayın valimizi bilgilendirmek, kendilerinin tecrübelerinden yararlanmak için geldik. Derneğimiz Ankara’da kuruldu, bugüne kadar diğer illerde örgütlendi ama Manisa’da yeni örgütlenme çabası içerisindeyiz. Derneğimizin amacı Sayın Erbakan’ın fikirlerini, ideolojisini, davasını halka tanıtmak ve Türkiye’ye yaptıklarını, yapmak istediklerini anlatmak” diye konuştu.
Vali Güvençer de ziyaretleri için teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Soma Tarım İşçileri Taşıyıcılar Derneği Vali Güvençer’e sorunlarını anlattı
Soma Tarım İşçileri Taşıyıcılar Derneği Başkanı İbrahim Ersoy ve yönetimi de Vali Güvençer’i ziyaret etti. Vali Güvençer’in kendilerini kabulü nedeniyle teşekkür eden Ersoy, “Mevsimlik işçi taşıyan arkadaşlarımızın sorunlarını iletmek üzere geldik. Büyük bir oranda istihdam yapan bu arkadaşlar (J) plakaları olmadığı için iş yapamıyorlar. (J) plaka almak da çok masraflı ve kısa süreli iş yaptıklarından bu konuda mağduriyet yaşıyorlar. Bu mağduriyetimizin giderilmesini, sorunlarımıza çare ve çözüm bulunmasını arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.
Vali Güvençer de ziyaretleri içinde teşekkür ederek, ilgili mevzuatlar kapsamında konuyu değerlendirerek yardımcı olmaya çalışacağını söyledi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri