Görüş Bildir

Relax kurumsal ilan portföyü yayında

Anasayfa » yerel »
2017-03-23 14:22:06 Tarihinde eklendi

RELAX GAYRİMENKUL VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI BROKERLARI, AYNI ZAMANDA DA İLK EMLAK KANALI OLAN RELAX EMLAK TV’NİN KURUCULARI, BÜLENT KUMAŞ VE SEYHAN SEYHAN, BİR İLKE DAHA İMZA ATARAK EMLAK SEKTÖRÜNDE DAHA ÖNCE YAPILMAMIŞ OLAN KURUMSAL İLAN PLATFORMUNU O

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Relax kurumsal ilan portföyü yayında
Kurumsal ilan portföyü olarak yayın hayatına hızlı bir giriş yapan ‘Türkiyedesatilikkiralik.com’ şimdiden ilgiyi üzerine topladı.
Relax Gayrimenkul ve Yönetim Danışmanlığı brokerları, aynı zamanda da ilk emlak kanalı olan Relax Emlak Tv’nin kurucuları, Bülent Kumaş ve Seyhan Seyhan, bir ilke daha imza atarak emlak sektöründe daha önce yapılmamış olan kurumsal ilan platformunu oluşturdu. Güvenilir gayrimenkul ilanlarının yer aldığı www.turkiyedesatilikkiralik.com a üye başvurusu yapan kurumsal firmaların ‘87-2017004’ satıcı kodunu kullanarak kaydını oluşturmasıyla ilanlarını rahatlıkla paylaşabileceği bu platformda, aynı zamanda Türkiye’nin 47 ilinin satılık kiralık emlak portallarının bulunduğu platforma otomatik aktarım sağlanıyor. Sistem, bulunulan il ve yakın illerden müşteri portföyünü arttırıyor ve aranılan gayrimenkule daha kolay ulaşılmasına yardımcı oluyor.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri