Görüş Bildir

Milletvekili Salih Fırat Gölbaşı ilçesini ziyaret etti

Anasayfa » yerel »
2017-03-20 18:19:18 Tarihinde eklendi

AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ SALİH FIRAT, REFERANDUM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI YUSUF ÖZDEMİR’İ ZİYARET ETTİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Milletvekili Salih Fırat Gölbaşı ilçesini ziyaret etti
AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, referandum çalışmaları kapsamında Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’i ziyaret etti.
Gölbaşı Belediyesini ziyaret eden Milletvekili Salih Fırat, burada referandum hakkında bilgiler vererek belediye çalışanlarıyla bir süre sohbet etti. Milletvekili Salih Fırat, daha sonra Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ile bir araya gelerek hem referandum ile ilgili bilgi verdi hem de belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Gerçekleşen ziyaretle ilgili konuşan Belediye Başkanı Özdemir, İlçede çalışmaların güzel bir şekilde devam ettiğini belirterek 9 mahallenin 5’inde referandum da ‘Evet’ kampanyası için çalınmadık kapı kalmadığını söyledi. Milletvekili Salih Fırat ise, "Türkiye’de 65. Hükumet var. 94 yıllık cumhuriyet döneminde 65 tane hükumet kurulmuş. Bir buçuk yıla bir hükumet düşmüş. Hizmetler hükumet yönetim sisteminden dolayı hep aksamış. Eskiden beri hükumet sistemin değiştirilmesi gerektiği hep dile getirilmiş. Bundan sonra hangi cumhurbaşkanı kazanırsa 5 yıl boyunca seçim olmayacak. Türkiye enerjisini seçime harcamayacak. Beş yılda bir hem milletvekili, hem de cumhurbaşkanı seçimi olacak. Bu yeni sistem Türkiye’yi bir üst lige çıkartacak” dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri