Görüş Bildir

Başkan Albayrak’tan Özçorlulular Roman Derneğine ziyaret

Anasayfa » yerel »
2017-03-31 18:33:15 Tarihinde eklendi

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAK, ÇORLU İLÇESİNDE AĞIRLIKLI OLARAK ROMANLARIN YAŞADIĞI HIDIRAĞA MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ. ALBAYRAK, ROMAN VATANDAŞLARLA TOPLU FOTOĞRAF ÇEKİLDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Başkan Albayrak’tan Özçorlulular Roman Derneğine ziyaret
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu ilçesinde ağırlıklı olarak romanların yaşadığı Hıdırağa Mahallesini ziyaret etti.
Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci ile Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ömer Cebe’nin de hazır bulunduğu ziyarette Roman Derneğini de ziyaret ederek Dernek Başkanı Bahattin Pektaş ve romanlarla sohbet ederek isteklerini ve sorunlarını dinleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, geçmiş Regaip kandilini kutladı ve pilav ayran ikram etti.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı mahallerinde görmekten duyduğu mutluluğu dile getiren roman vatandaşları da isteklerini ve sorunlarını Başkan Albayrak’a ilettiler. Kendilerine gösterilen yakın ilgiden dolayı teşekkür eden Çorlulu Romanlar, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a çalışmalarında başarılar dilediler.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri