Görüş Bildir

Hersek Yağlı Güreşleri için geri sayım

Anasayfa » spor »
2017-03-31 17:03:19 Tarihinde eklendi

22 NİSAN 2017 CUMARTESİ GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN ALTINOVA BELEDİYESİ 3. HERSEK YAĞLI GÜREŞLERİ İÇİN ÇALIŞMALAR HUMMALI BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR. (MEHMET MERCAN 7 YALOVA-İHA)

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Hersek Yağlı Güreşleri için geri sayım
Altınova Belediyesi tarafından tertiplenen 3. Hersek Yağlı Güreşleri için hazırlıklar devam ediyor.
Altınova Belediyesi Fen İşleri Garaj Amirliği ekipleri, 22 Nisan Cumartesi günü güreşlerin yapılacağı tarihi Hersek’te çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Amiri İnşaat Mühendisi Kubilay Karaca, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi organizasyonun kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için bütün ekibin seferber olduğunu ifade etti.
Bu yılki Hersek Yağlı Güreşlerinde 32’si başpehlivan olmak üzere toplan 400 pehlivanın mücadele edeceğini söyleyen milli güreşçi Mustafa Mercan, “2009-2010 Kırkpınar başpehlivanı Mehmet Yeşil, 2014 yılı Kırkpınar başpehlivanı Fatih Atlı, 2005 Kırkpınar başpehlivanı Şaban Yılmaz, 2016 Altınova Hersek başpehlivanı Faruk Akkoyun, 2005 yılı Kırkpınar üçüncüsü Mustafa Kemal Karaboğa, Süleyman Aykırı, Ali Rıza Kaya, Gökhan Arıcı ve Mehmet Kavakçı gibi ünlü isimler Hersek güreşlerinde kol bağlayacak” dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri