Görüş Bildir

Milli Savunma Bakanı Işık, Erzincan da

Anasayfa » politika »
2017-03-31 23:14:47 Tarihinde eklendi

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Erzincan AK Parti İl Teşkilatının istişare toplantısına katıldı.
Bakan Işık, toplantıda yaptığı konuşmada anayasa değişikliğini içeren sistemi anlattı. Bakan Işık, “Bu sistemin artık sürdürülemez olduğunu artık herkes biliyor. Şuan da CHP dâhil bu sistemin böyle gitmeyeceğini biliyor. Ama hadi gelin değiştirelim. Getirin teklifinizi. Yok. İşte AK Parti ve MHP bu konuda sorumluluk aldı. Teklifi meclise getirdi” diye konuştu.
Gerçekleştirilen toplantıya Erzincan AK Parti Milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut, parti teşkilatı ile vatandaşlar katıldı.
Bakan Işık buradaki programının ardından Erzincan Valiliğini ziyaret etti. Ziyarette Bakan Işık’ı, Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan AK Parti Milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, kamu kurum müdürleri karşıladı. Bakan Işık karşılama merasiminin ardından valilik şeref defterini imzalayarak, valilik makamında protokol mensupları ile bir süre görüştü. Ardından 3. Ordu Komutanlığını ziyaret eden Bakan Işık, daha sonra havayolu ile Erzincan’dan ayrıldı.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler