Görüş Bildir

Maliye Bakanı Ağbal GTO’da iş adamlarıyla buluştu

Anasayfa » politika »
2017-03-31 22:08:55 Tarihinde eklendi

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Maliye Bakanı Naci Ağbal Gaziantep Ticaret Odasında iş adamlarıyla bir araya geldi.
Bakan Ağbal, Gaziantep programı kapsamında akşam saatlerinde GTO’daki toplantıya katıldı. İş adamlarına Gaziantep’in ticaret hacminin hızla büyüdüğünü ve üretimin büyük artış gösterdiğini belirterek, bu kapsamda emeği olan her kese teşekkür etti.
Gaziantep Ticaret Odası Konferans salonunda gerçekleşen toplantıya, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu’nun yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, milletvekilleri ve iş adamları katıldı.
GTO’da iş adamlarını yeni anayasa ve cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi konusunda da bilgilendiren Maliye Bakanı Naci Ağbal, daha sonra Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odasının yemeğine katıldı.
Bakan Ağbal’ı kapıda karşılayan Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ünal Akdoğan, davete icabet ettiği için bakana ve protokole teşekkür etti. Özel bir restoranda gerçekleşen toplantıya, Gaziantep protokolünün yanı sıra şoförler odası üyeleri katıldı.
16 Nisan’da yapılacak olan referandumda şoförlerden ‘evet’ sözü alan Maliye Bakanı Naci Ağbal daha sonra havayolu ile Gaziantep’ten ayrıldı.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler