Görüş Bildir

AK Parti’li Karaaslan: “Ayağımızdaki prangalardan kurtulmalıyız”

Anasayfa » politika »
2017-03-31 17:14:06 Tarihinde eklendi

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum çalışmalarını Vezirköprü ilçesinde sürdürdü.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
AK Parti’li Karaaslan: “Ayağımızdaki prangalardan kurtulmalıyız”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Bugüne kadar bizim ayağımızda ve elimizde prangalar vardı. 15 yıl içinde elimizdeki prangaları çözdük. Ayağımızdaki prangalardan da kurtulduğumuz zaman hep beraber Türkiye’yi daha yükseklere taşıyacağız” dedi.
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum çalışmalarını Vezirköprü ilçesinde sürdürdü. Karaaslan ilk olarak ilçede bulunan seçim koordinasyon merkezinde muhtarlar ve STK temsilcileri ile bir araya geldi. Ardından Çekalan Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Karaaslan, daha sonra Halk Eğitim Merkezini ziyaret ederek kadın kursiyerlerin yaptıkları çalışmaları inceledi. Karaaslan son olarak gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.
Türkiye’nin önemli bir yol ayrımında olduğunu belirten Karaaslan, “Türkiye için çok önemli bir kararın eşiğindeyiz. 16 Nisan günü hepimiz sandığa gideceğiz ve önemli bir karar vereceğiz. Bir tarafta evet, bir tarafta hayır. Biz Türkiye’nin bundan sonraki yol haritasını ve kaderini belirleyecek bir seçime gidiyoruz” diye konuştu.
Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi modelini "prangalardan kurtulmak" olarak değerlendiren Karaaslan, “Bugüne kadar bizim ayağımızda ve elimizde prangalar vardı. Ne yapsak hareket edemiyorduk. Çok çırpındığımız zaman da yere düşüyorduk ve kalkmaya çalışıyorduk. Hamdolsun, 15 yıl içinde elimizdeki prangaları çözdük. Ama ayağımızda halen prangalar var. Onları çözebilmiş değiliz ve onları çözemediğimiz sürece de hareket edemiyoruz. Onlardan kurtulduğumuz zaman yürümeye, hatta koşmaya başlayacağız. Hep beraber Türkiye’yi coşturacağız, hep beraber Türkiye’yi daha yükseklere taşıyacağız" şeklinde konuştu.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler