Görüş Bildir

İçerde dizisinin Alyanak’ı, Ahlatlı çocukları unutmadı

Anasayfa » magazin »
2017-03-15 09:30:44 Tarihinde eklendi

EKRANLARIN SEVİLEN DİZİSİ ‘İÇERDE’ DİZİSİNİN ALYANAK’I YILDIRAY ŞAHİNLER GELECEĞE IŞIK TUT KAMPANYASI ARACILIĞIYLA BİTLİS’İN AHLAT İLÇESİNDEKİ ÖĞRENCİLERE DESTEK OLDU. ÜNLÜ OYUNCU İNSTGRAM HESABINDAN YAPTIĞI PAYLAŞIMDA İSE ‘BUNLAR BENİM BİTLİS’TEKİ Ç

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
İçerde dizisinin Alyanak’ı, Ahlatlı çocukları unutmadı
Ekranların sevilen dizisi ‘İÇERDE’ dizisinin Alyanak’ı Yıldıray Şahinler Geleceğe Işık Tut Kampanyası aracılığıyla Bitlis’in Ahlat ilçesindeki öğrencilere destek oldu. Ünlü oyuncu instgram hesabından yaptığı paylaşımda ise ‘Bunlar benim Bitlis’teki çocuklarım’ başlığıyla duyurdu.
Ünlü Tiyatro Oyuncusu Yıldıray Şahinler Sosyal medya aracılığıyla pek çok okulun ve öğrencinin eğitim ihtiyaçlarını karşılayan ‘Geleceğe Işık Tut’ kampanyasına dahil olarak Bitlis’in Ahlat ilçesindeki on öğrenci için bot ve mont yardımında bulundu. Bu anlamlı yardım sonrası minik öğrencilerin teşekkür için çektirdiği fotoğrafı paylaşan Şahinler, ‘Bunlar benim Bitlis-Ahlat’daki çocuklarım. Geleceğe Işık Tut projesi sayesinde sıcacık bot ve mont ulaştırabildiğim 10 evlâdım var. Siz de yurdun bir yerinde üşüyen küçük öğrencilere elinizi uzatmak isterseniz "Geleceğe Işık Tut" hesabından listeleri inceleyin’ ifadelerine yer verdi.
İki üniversite öğrencisinin başlattığı ve giderek çığ gibi büyüyen ‘Geleceğe Işık Tut’ projesi tamamen gönüllülük esasıyla talep gelen okullara yardımda bulunacak hayırseverlere aracılık ediyor.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler