Görüş Bildir

Eşofmanlı Şevket Hocadan ‘ciğerli’ referandum yorumu

Anasayfa » magazin »
2017-03-11 15:07:56 Tarihinde eklendi

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW PROGRAMINDAKİ EŞOFMANLI ŞEVKET HOCA KARAKTERİYLE ANILAN ÜNLÜ TİYATRO OYUNCUSU ÇAĞLAR ÇORUMLU, AİLESİYLE BİRLİKTE EDİRNE’YE GELDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Eşofmanlı Şevket Hocadan ‘ciğerli’ referandum yorumu
Güldür Güldür Show programındaki eşofmanlı şevket hoca karakteriyle anılan ünlü tiyatro oyuncusu Çağlar Çorumlu, ailesiyle birlikte Edirne’ye geldi. Ünlü oyuncu Çorumlu, gazetecilerin, ‘Eşofmanlı hocanın referandum yorumu nedir?’ sorusuna, “Ciğer çok lezzetliydi, elinize sağlık” diyerek, cevap vermekten kaçındı.
Edirne’ye gelen ünlü tiyatro oyuncusu Çağlar Çorumlu, Selimiye Camii başta olmak üzere Beyazıt Külliyesi ve kentin tarihi yerlerini ziyaret etti. Edirne tava ciğerinin tadına da bakan Çorumlu, ciğeri çok sevdiğini söyledi.
Tava ciğeri sonrası gazetecilerin karşısına çıkan Çorumlu, “Edirne’ye üçüncü gelişim. Tava ciğer gayet lezzetli ve güzel. Türkiye’nin her yeri gibi burası da çok güzel bir memleket ve sıcak insanları olan bir şehir. Hava soğuk ama ailemle kısa bir gezeceğiz. Selimiye Camii’ne uğradık, külliye gezeceğiz ve ertesi sabahta İstanbul’a geri döneceğiz” dedi.
Bir gazetecinin 16 Nisan referandumuyla ilgili eşofmanlı şevket hocanın nedir sorusuna, esprili bir dille “Ciğer çok lezzetliydi, elinize sağlık. Kolay gelsin, görüşmek üzere” diyen Çağlar Çorumlu, referandum sorusuna cevap vermekten kaçındı.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler