Görüş Bildir

Başbakan ile ayakkabı boyacısı arasında güldüren diyalog

Anasayfa » gundem »
2017-03-04 21:16:07 Tarihinde eklendi

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM, NEVŞEHİR MİTİNGİ SONRASINDA BİR AYAKKABICI DA AYAKKABISINI BOYATTI. AYAKKABI BOYACISININ, "ÖNCE BİR FIRÇA ÇEKEYİM BAŞBAKANIM’ DEMESİ ÜZERİNE BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’IN, “AYAKKABIYA ÇEK FIRÇAYI. BAK GÖRÜYOR MUSUN? VATANDAŞ F

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Başbakan ile ayakkabı boyacısı arasında güldüren diyalog
Başbakan Binali Yıldırım, Nevşehir mitingi sonrasında bir ayakkabıcı da ayakkabısını boyattı. Ayakkabı boyacısının, "Önce bir fırça çekeyim Başbakanım’ demesi üzerine Başbakan Binali Yıldırım’ın, “Ayakkabıya çek fırçayı. Bak görüyor musun? Vatandaş fırçada çekiyor. Her şeyi yapar” demesi çevredekileri güldürdü.
Başbakan Binali Yıldırım, Nevşehir mitinginin ardından Nevşehir Valiliğini ziyaret etti. Ziyaretin ardından ‘Ayakkabınızı boyayım’ diyen ayakkabı boyacısının isteğini kırmayan Başbakan Binali Yıldırım,ayakkabısını boyatmak üzere boyacının yanına geldi. Bu sırada boya sandığının üzerine ayakkabısını koyan Başbakan Binali Yıldırım’a ayakkabı boyacısı, "Önce bir fırça çekeyim Başbakanım" dedi. Bunun üzerine Başbakan Yıldırım, "Ayakkabıya çek fırçayı. Bak görüyor musun? Vatandaş fırçada çekiyor. Her şeyi yapar" demesi çevredekileri güldürdü.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri