Görüş Bildir

Anadolu Üniversitesinin Kosova Prizren Üniversitesi ile iş birliği

Anasayfa » egitim »
2017-03-28 15:08:20 Tarihinde eklendi

KOSAVA PRİZREN ‘UKSHİN HOTİ’ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ VE BERABERİNDEKİ HEYET, 26 MART-1 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENEN ERASMUS+ ORTAK ÜLKELER PROJESİ KAPSAMINDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. NACİ GÜNDOĞAN’A NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Anadolu Üniversitesinin Kosova Prizren Üniversitesi ile iş birliği
Kosava Prizren ‘Ukshin Hoti’ Üniversitesi Rektörü ve beraberindeki heyet, 26 Mart-1 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Erasmus+ Ortak Ülkeler Projesi kapsamında Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette, Kosova Prizren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rame Vataj ile Kosova Prizren Üniversitesi Öğretim Elemanları Yrd. Doç. Dr. Sonar Yıldırım, Prof. Dr. İsmet Temaj, Öğrenci Destek Hizmetleri Koordinatörü Abdylbari Shalqini, Rektör Tercümanı Perparim Avdullahu, Anadolu Üniversitesi adına ise Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Özcan, Uluslararası İlişkiler Birimi Müdürü Doç. Dr. Bilge Kağan Özdemir, Uluslararası İlişkiler Birimi Gelen Öğrenci Sorumlusu Lili Feng Bahtiyar hazır bulundu.
Rektörlük Ofisi’nde gerçekleşen ziyarette ayrıca iki üniversite arasında çift diploma programlarının açılması ve diğer iş birliklerinin geliştirilmesi amacıyla görüşmelerde bulunuldu. Ziyaret iki üniversite arasında var olan Erasmus+ anlaşmasının genişletilmesine ilişkin protokolün imzalanması ile tamamlandı.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri