Görüş Bildir

Yalçın’dan Bakan Bozdağ’a ziyaret

Anasayfa » genel »
2017-01-31 09:55:35 Tarihinde eklendi

MEMUR-SEN GENEL BAŞKANI ALİ YALÇIN (SOLDA), ADALET BAKANI BEKİR BOZDAĞ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Yalçın’dan Bakan Bozdağ’a ziyaret
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı makamında ziyaret ederek, yargı mensuplarına ilave zam konusunun Adalet Bakanlığında görevli kamu personelinin üzerinde oluşturduğu olumsuzluğun giderilmesine yönelik talep ve beklentilerini aktardı.
Bakanlıkta gerçekleşen ziyarette Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ bir süre ikili olarak görüştü. Görüşmede Yalçın, yargı mensuplarına ilave zam konusunun Adalet Bakanlığında görevli kamu personelinin üzerinde oluşturduğu olumsuzluğun giderilmesine yönelik talep ve beklentilerini aktararak, çözümü için Bozdağ’dan destek beklediklerini belirtti.
Adalet Bakanlığında görevli kamu görevlilerinin sorunlarını ve Büro Memur-Sen’in konu hakkında görüş ve önerilerini Bakan Bozdağ’a aktaran Yalçın, "Zabıt katibinden mübaşire, kaloriferciden hizmetliye, şoförden emanet memuruna, infaz korumadan veznedara, şeften icra memuruna, tüm çalışanlar, iş yükünden nasibini alırken, pozitif ayrımın dışında kaldıklarını düşünerek mutsuz oluyor ve en kısa sürede kamuoyuna yansıyan bilgiler konusunda sağlıklı bilgilendirme bekliyor" diye konuştu.
Yalçın, "112 bin çalışanın olduğu Adalet Bakanlığında mesai mefhumunu önemsemeksizin çalışan kamu görevlilerinin kendilerini kenarda hissetmemeleri için gereken yapılmalıdır" ifadelerini kullandı.
Bakan Bozdağ ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Memur-Sen’in değerlendirmelerini önemli bulduklarını kaydetti.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler