Görüş Bildir

İddiayı kaybeden lokantacı, Fenerbahçe yenildiği için fıstıklı helva ve Kayseri mantısı dağıtacak

Anasayfa » genel »
2017-01-31 14:45:19 Tarihinde eklendi

BALIKESİR'İN EDREMİT İLÇESİNDE FENERBAHÇE TARAFTARI LOKANTACI 4-0'LIK KAYSERİ YENİLGİSİ SONRASINDA KAYBETTİĞİ İDDİA NEDENİYLE İŞ YERİNDE 4 GÜN BOYUNCA KAYSERİ MANTISI VE FISTIKLI HELVA HAYRI YAPACAK.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
İddiayı kaybeden lokantacı, Fenerbahçe yenildiği için fıstıklı helva ve Kayseri mantısı dağıtacak
Balıkesir’in Edremit ilçesinde Fenerbahçe taraftarı bir lokantacı, 4-1’lık Kayseri yenilgisi sonrasında iş yerinde 4 gün boyunca Kayseri mantısı ve fıstıklı helva hayrı yapacak.
Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan lokantacı Aykut Dürüst, geçtiğimiz aylarda Galatasaray-Fenerbahçe maçı için arkadaşıyla iddiaya girdiğini ve kazandığını, arkadaşının da atılan gol sayısı kadar gün lokantasında helva hayrı yaptığını ifade ederek aynı arkadaşı ile yine sarı kırmızı renklere sahip Kayseri maçı için de iddiaya girdiklerini ifade etti. Fenerbahçe’nin Kayserispor karşısında 4-1’lık yenilgisi sonrasında bu sefer iddiayı kaybettiğini ifade eden Dürüst, 4 gün boyunca iş yerinden vatandaşlara ücretsiz fıstıklı helva ve Kayseri mantısı ikramı yapmaya başladıklarını ifade etti.
Aykut Dürüst, "Arkadaşım Kayseri maçından önce telefon açtı. Kayseri’de bir sarı kırmızı takım. Ben bu takımı da tutuyorum, ’Tekrar helvasına iddiaya giriyoruz’ dedi. Ben de ’Tamam’ dedim. Ancak maalesef hezimete uğrayıp 4 tane yiyince yanına bir de Kayseri mantısı yaptım. Helva ile birlikte müşterilerimize 4 gün boyunca ikram edeceğiz" dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler